Vaikų gimtadieniui

Planuojate vaiko gimtadienį, į kurį susirinks skirtingo amžiaus vaikai? Dideli lauko žaidimai gali tapti puikia išeitimi. Vaikai žais komandinius žaidimus. Susipažinkite su mūsų rinkiniu.

Rinkinio kaina 130 eur / para


Kukurūzų futbolas

Šis žaidimas tinka skirtingo amžiaus vaikams.

Dvi lentos pastatomos viena prieš kitą 8 m. atstumu ir metamas kukurūzų pripildytas maišelis į skylę, esančią oponento lentoje. Žaidžiama 1 prieš 1 arba 2 prieš 2 iki 21 taško.

Jeigu maišelis užkrenta ant lentos – skiriamas 1 taškas, jei įkrenta į skylę – 3 taškai, jeigu maišelis nukrenta ant žemės arba nors kažkiek liečia žemę – taškai nesiskaičiuoja.

Komplekte: 2 lentos, 8 maišeliai

Žiedų mėtymo žaidimas

Tradicinis žaidimas, reikalaujantis koncentracijos, kūno kontrolės, lavinantis vaikų erdvės pojūtį.

Žaidimas skatina susikoncentruoti, kontroliuoti savo kūną, varžytis ir smagiai leisti laiką susigalvojant įvairiausių naujų rungčių ir iššūkių.

Korys

Žaidimo tikslas – rankenų pagalba, užkelti kamuoliuką į kuo aukštesnę skylę. Kelyje į tikslą pasitaiko kliūčių, kurias reikės apeiti.

Labirintas yra iš abiejų pusių. Galėsite smagiai lenktyniauti, kuris pirmas pasieks tikslą.

Žaidimas reikalauja susikaupimo, tikslumo ir loginio mąstymo.

Kryžiukų - nuliukų žaidimas

Tai tikriausiai seniausias žaidimas, kurį žaidė senovės egiptiečiai dar prieš Kristų. O žaidimui evoliucionavus XVIII - XIX a. išpopuliarėjo Europoje. Dėl žaidimo paprastumo jis patiko skirtingo amžiaus žmonėms. Kaip sakoma, genialumas slypi paprastume, bet ne prastume.

Rinkinyje yra lenta, 5 vnt. kryžiukų, 5 vnt. nuliukas

Kokia šventė be muilo burbulų?

Rinkinyje yra 2 lazdos, kibiras su 10 litrų paruošto skysčio burbulams..